ایستا توان اتصال

شرکت ایستا توان اتصال تولیدکننده تجهیزات حفاظتی تابلوهای برق صنعتی و شبکه توزیع برق  و با همکاری  برترین کمپانی های معتبر جهانی در آبان ماه سال 1396 شروع به فعالیت نمود.

شرکت ایستا توان اتصال با ثبت اختراع  و راه اندازی خط تولید محصولاتی چون (انواع کلیدفیوزهای هوایی شبکه توزیع برق خودنگهدار(FSD) و انواع کانکتورهای انشعاب و ارتباط خط(IPC)، زمینه تولید و عرضه نسل جدید تجهیزات حفاظت از شبکه های توزیع برق در کشور را فراهم آورده است. در سال 1397 پس از بررسی های انجام گرفته در پژوهشگاه نیرو و آزمایشگاه های معتبر خارجی موفق به اخد گواهی توانیر در برخی از محصولات تولیدی خود شد.

سپس این شرکت در سال 1399 موفق به راه اندازی خط تولید انواع برقگیرهای تابلویی (SPD) برای اولین بار در کشور شده است. همچنین در سال 1400  خط تولید انواع کلیدهای اتوماتیک (MCCB) و فیوز های کاردی (NV) و پایه های آن ، انواع فیوز های سیلندری (C Fuse link) به همراه پایه های آن که خود همگی دارای تائیدیه از مراجع ذیصلاح نیز می باشند را ، راه اندازی نموده است.

هم اکنون شرکت ایستا توان اتصال در حال آماده سازی خطوط تولید جدید خود از جمله ، انواع کلیدهای مینیاتوری (MCB) و محافظ جان (RCBO) و انواع کنتاکتور (Contactor) می باشد.

محصولات تولیدی این شرکت در وندور لیست شرکت های توزیع برق کشور، صنایع مخابرات ، تابلوسازی های بزرگ ، شرکت های پتروشیمی  و صنایع فولاد و مس نیز می باشند.

بخش فنی و تحقیق و توسعه این شرکت با همکاری دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی و با مهندسان مجرب و کارآزموده آماده ارتقاء محصولات در راستای حفاظت پایا و اتصال ایمن در شبکه توزیع برق می باشد.