ایستا توان اتصال

شرکت ایستا توان اتصال تولیدکننده تجهیزات حفاظتی تابلوهای برق صنعتی و شبکه توزیع برق و با همکاری برترین کمپانی های معتبر جهانی در آبان ماه سال ۱۳۹۶ شروع به فعالیت نمود.

شرکت ایستا توان اتصال با ثبت اختراع  و راه اندازی خط تولید محصولاتی چون (انواع کلیدفیوزهای هوایی شبکه توزیع برق خودنگهدار(FSD) و انواع کانکتورهای انشعاب و ارتباط خط(IPC)، زمینه تولید و عرضه نسل جدید تجهیزات حفاظت از شبکه های توزیع برق در کشور را فراهم آورده است. در سال 1397 پس از بررسی های انجام گرفته در پژوهشگاه نیرو و آزمایشگاه های معتبر خارجی موفق به اخد گواهی توانیر در برخی از محصولات تولیدی خود شد.

سپس این شرکت در سال 1399 موفق به راه اندازی خط تولید انواع برقگیرهای تابلویی (SPD) برای اولین بار در کشور شده است. همچنین در سال 1400 خط تولید انواع کلیدهای اتوماتیک (MCCB) و فیوز های کاردی (NV) و پایه های آن ، انواع فیوز های سیلندری (C Fuse link) به همراه پایه های آن و خطوط تولید انواع کلیدهای مینیاتوری (MCB) و محافظ جان (RCBO) که خود همگی دارای تائیدیه از مراجع ذیصلاح نیز می باشند را ، راه اندازی نموده است.

همچنین این شرکت در 1401 موفق شد به عنوان اولین شرکت ایرانی راه کاری نوین و ایمن در راستای هوشمند سازی و کنترل پذیری مشترکین دیماندی در کشور ارائه نماید. کلیدهای اتوماتیک هوشمند ETE به عنوان پلی به سوی آینده ی هوشمند سازی شبکه ی توزیع برق فشار ضعیف با نصب موفق بیش از 5000 عدد در سراسر کشور شده است.

محصولات تولیدی این شرکت در وندور لیست شرکت های توزیع برق کشور، صنایع مخابرات ، تابلوسازی های بزرگ ، شرکت های پتروشیمی  و صنایع فولاد و مس نیز می باشند.

بخش فنی و تحقیق و توسعه این شرکت با همکاری دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی و با مهندسان مجرب و کارآزموده آماده ارتقاء محصولات در راستای حفاظت پایا و اتصال ایمن در شبکه توزیع برق می باشد.

خانه
فروشگاه
منو
راهنمای نصب
نمایندگان